Skontaktuj się ze specjalistą

Telefon: 

mail: 

Zdobyte podczas obsługi prawnej podmiotów gospodarczych wiedza i doświadczenie w prawie podatkowym pozwala nam na rzetelną obronę w sprawach karno-skarbowych.

Merytoryczne przygotowanie, wiedza na najwyższym poziomie oraz zaangażowanie to elementy konieczne do prowadzenia spraw z zakresu prawa karnego. Bronimy zdecydowanie – to hasło, a zarazem cel jaki nam przyświeca. Reprezentujemy naszych klientów podczas postępowań przygotowawczych, dyscyplinarnych, przed sądem karnym oraz organami skarbowymi. 

Wspieramy naszych klientów nie tylko gdy potrzebują reprezentacji w sądzie. Konsultujemy również tematy niejasne, kwestie wymagające sprawdzenia, na przykład czy działalność nie jest przestępstwem. Analizujemy prowadzoną dzielność pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Naszą ofertę kierujemy do oskarżonych, podejrzanych oraz pokrzywdzonych w sprawach karnych, karnych skarbowych i karnych gospodarczych, a także do o przedsiębiorców oraz członków zarządów, rad nadzorczych oraz wspólników wszelkiego rodzaju spółek.

ZAKRES NASZEJ POMOCY PRAWNEJ

  1. Sporządzanie pism procesowych
  2. Opracowanie strategii procesowych
  3. Reprezentacja pokrzywdzonych
  4. Reprezentacja przez organami ścigania
  5. Reprezentacja przez sądami
  6. Reprezentacja podejrzanych
  7. Reprezentacja oskarżonych
  8. Reprezentacja skazanych
  9. Usługi związane z compliance

Skontaktuj się ze specjalistą

Telefon: 

mail: