Skontaktuj się ze specjalistą

Telefon: 

mail: 

Korzystanie z usług księgowości to podstawa dla prowadzenia przedsiębiorstwa. Sukces jest zależny od wyboru partnera, który oferuje prowadzenie pełnej księgowości w sposób dopasowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań, dzięki temu przedsiębiorstwo może się rozwijać w pewny i stabilny sposób. 

Krystaliczny obraz sytuacji finansowej firmy daje szansę na właściwe określenie kierunku rozwoju działalności w kolejnych latach. 

Jako BTLA prowadzimy usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek akcyjnych i podmiotów notowanych na GPW. Obsługujemy także grupy kapitałowe i międzynarodowe korporacje o wieloelementowych strukturach organizacyjnych. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych, przystosowanych do działalności niezależnie od sposobu przechowywania księgowej dokumentacji oraz lokalizacji jak i obowiązujących regulacji prawnych. Nasi specjaliści to wysoko wykwalifikowany personel w swojej dziedzinie. Realizujemy zadania z zakresu pełnej księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz sprawozdawczości rachunkowo-finansowej.

Nasza kadra pomoże udoskonalić procesy operacji międzynarodowych kontrolując rozrachunki, a także terminy sporządzania sprawozdań. Świadczone usługi księgowe są dopasowane do każdego klienta indywidualnie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i systemom obsługujemy działalności z całej Polski jak i Europy. Wśród nowoczesnych rozwiązań pojawia się m.in. elektroniczne dostarczanie dokumentów księgowych, które umożliwia spółce wygodną obsługę dla klientów z każdego miejsca na świecie w zakresie prowadzenia księgowości.

Stawiamy również na kompleksowość swoich usług zapewniając swoim klientom wsparcie na różnych płaszczyznach – nie tylko księgowych. Optymalizujemy ich działalność, co wpływa na rozwój i poszerzenie wpływu klienta na rynku. Wykwalifikowane zaplecze doradcze z zakresu rachunkowości niweluje problem związany z prowadzeniem pełnej księgowości i pozwala skupić się na bieżącej działalności przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się ze specjalistą

Telefon: 

mail: