Maciej Nowak

Profil zawodowy

Analityk finansowy specjalizujący się w tematyce finansowania przedsiębiorstw. Od 2007 roku związany z bankowością przedsiębiorstw.

Wspiera firmy w planowaniu, finansowaniu, realizacji i analizie projektów inwestycyjnych oraz deweloperskich, w szczególności tych finansowanych kredytem. Specjalizuje się w analizie kredytowej oraz projektach inwestycyjnych. Wspiera procesy związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw, które chcą przyspieszyć swój rozwój z wykorzystaniem kredytu.

Przygotowuje analizy i rekomendacje, modele finansowe i biznesplany, które pomagają zyskać cenne bezpieczeństwo finansowe, szczególnie ważne w firmach, które szybko się rozwijają. Pomaga optymalnie zaplanować strukturę inwestycji i zabezpieczyć najbardziej korzystne źródła ich finansowania.

Osiągnięcia

Posiada międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami IPMA-D i certyfikacje finansowe Corporate Finance Institute: FMVA – Financial Modeling & Valuation Analyst (FMVA)® oraz CBCA – Commercial Banking and Credit Analyst (CBCA)