Kim jesteśmy?

Przedsięwzięcie biznesowe – firma doradcza

Tożsamość BTLA odzwierciedla unikalną synergię specjalizacji i głębokiej wiedzy naszych ekspertów oraz interdyscyplinarnego podejścia, stworzoną, by sprostać złożonym wyzwaniom biznesowym naszych klientów. Nasz kolektyw ekspercki, skupiający specjalistów z rozmaitych dziedzin, harmonijnie łączy dogłębne rozumienie branży z wszechstronną analizą problematyki, gwarantując rozwiązania, które są holistyczne i zindywidualizowane.

Nasze specjalizacje zostały dobrane w taki sposób, aby w synergii tworzyć unikalną wartość dla naszych klientów. Fundamentem naszej działalności jest innowacyjna wizja, wiedza i doświadczenie naszych założycieli, która inspiruje nasz zespół do ciągłego rozwoju i ewolucji BTLA. Z zaangażowaniem dążymy do kreowania powiązań między naszymi klientami, stymulując współpracę i wymianę doświadczeń w obrębie naszej rosnącej sieci biznesowej.

IDEA

BTLA jest przedsięwzięciem biznesowym – firmą doradczą . Skupia ona wielu specjalistów o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Nasze praktyczne doświadczenie biznesowe, które zdobywaliśmy wspólnie przez wiele lat w różnych obszarach tj. prawo, doradztwo biznesowe, podatki, księgowość, zachęcało nas do stworzenia właśnie BTLA. Firmy, która będzie agregować wszystkie te kompetencje w jednym miejscu. Wierzymy, że zarówno doświadczenie, jak i relacje, które tworzymy pomiędzy sobą jako partnerzy biznesowi, a następnie przekładamy je na pracę z naszymi klientami – realizując dla nich projekty – mają bardzo duże znaczenia w efektywności tych działań i ostatecznie dotarcie do celu, który wspólnie określimy. Wszechstronność usług BTLA pozwala nam kompleksowe podejście do zagadnień przedstawionych przez naszych klientów.

Cel

Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom usług o najwyższej wartości. Nie ma znaczenia czy zrealizujemy je na rynku lokalnym czy rynku zagranicznym. Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie. Określamy jego cel, harmonogram i koszt, bo wiemy, że takie podejście gwarantuje zarówno zrozumienie po każdej ze stron transakcji, jak również ułatwia określenie stopnia zaangażowania każdej ze stron, a ostatecznie – osiągnięcie założonego celu.

Przyszłość

Dzięki realnej wartości, którą dostarczamy naszym klientom – świadcząc im usługi, chcemy dla nich być długoletnim partnerem biznesowym, który przeprowadzi ich zarówno przez obszar pracy operacyjnej, która wynika za bieżącej działalności, jak i wesprze ich w późniejszych etapach rozwoju przedsiębiorstwa, która zakłada  na przykład ekspansje na rynki zagraniczne i ewentualne procesy merger and acquisition.

doradztwo podatkowe usługi prawne bpo księgowość (7)

INTERDYSCYPLINARNY ZESPÓŁ EKSPERTÓW I SPECJALISTÓW

Nasz Zespół

W BTLA dużą wagę przykładamy do doboru właściwych rozwiązań i narzędzi pomagającym naszym klientom w osiągnięciu celu. Niemniej, najbardziej istotnym i najbardziej cenionym elementem w każdej organizacji i firmie, są ludzie. Poniżej przedstawiamy osoby, które na co dzień pracują z klientami, pomagają prowadzić ich biznes i rozwiązują problemy, które czasami napotyka każdy przedsiębiorca. Łatwiej pracuje się z osobami, które dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, potrafią wesprzeć każdy proces biznesowy, a właśnie to przyświecało nam tworząc BTLA.

dr Artur Oleś

prof. Jadwiga Glumińska-Pawlic

Łukasz Oleś

Rafał Drzewiecki

Maciej Szkutnik

Agnieszka Szkutnik

Sławomir Żarczyński

Artur Hofman

Maciej Nowak

Jarosław Górski

Kamil Gąsiorowski

Wiktor Jatkiewicz

Roksana Kos

Angelika Sadłoń-Grabska

Aleksandra Jiménez

Anna Brzuchacz

Marek Piórkowski

Marek Piórkowski

Tomasz Gajdziński

Tomasz Gajdzinski

Tomasz Golis

Tomasz Golis