Zarządzanie kryzysem

Zarządzanie kryzysem w firmie

Wieloletnia praktyka i doświadczenie naszej kancelarii wskazują, że większość problemów prawnych, z którymi spotykają się organizacje, generuje sytuacje kryzysowe, które dotykają wielu sfer aktywności. Wielokrotnie równie ważne, jak szybka reakcja prawna, jest szybka i rzetelna ocena skali zaistniałego kryzysu oraz rekomendacja skutecznych działań. Wiele zapowiadających się na groźne kryzysy działalności zostało zażegnanych przez nasz doświadczony zespół. Wspieramy naszych klientów w zarzadzaniu sytuacjami kryzysowymi, istotnymi zmianami w organizacji oraz w sytuacjach, w których organizacje naszych klientów doświadczają ograniczeń we wzroście.

  Jak BTLA może pomóc twojej organizacji zarządzać kryzysem?

  • dostarczymy doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w przejściu przez trudny czas,
  • przeprowadzimy szybkie oraz kompleksowe rozpoznanie sytuacji kryzysowej,
  • opracujemy i ułatwimy wdrożenia działań komunikacyjnych i wizerunkowych,
     • wdrożymy rozwiązania ograniczające rozwój sytuacji kryzysowej,
     • wesprzemy w minimalizacji strat oraz przywrócenia stabilnej sytuacji,
     • przeanalizujemy ryzyka wystąpienia sytuacji kryzysowej, opracujemy plan zapobiegania, reagowania i likwidacji skutków.

   Dlaczego warto powierzyć BTLA zarzadzanie kryzysem w twojej firmie?

   BTLA aktywnie od wielu lat zajmuje się zarządzaniem kryzysowym, mam świadomość, że kluczowe są szybkie decyzje i działalnie, dlatego nasze wsparcie odznacza się wysoką skutecznością. Pomagamy firmą zmagającym się z problemami finansowymi, dlatego zdecydowaną większość problemów udało nam się już przeprocesować wspólnie z naszymi klientami. Dlatego wiemy, że nie wszystkie problemy da się rozwiązać bez kosztowo. Niekiedy trzeba podjąć trudną decyzję i poświęcić mniejszy element, aby móc zachować całość. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudna to sytuacja, dlatego we współpracy z naszymi Klientami, zawsze podchodzimy do zagadnienia indywidualnie i dokonujemy rzetelnej analizy potencjalnych start i korzyści danego rozwiązania.

    Co wyróżnia nasze doradztwo w zakresie zarzadzania kryzysem?

    • Skuteczność i efektywne wykonanie – wspieraliśmy naszych Klientów w wielu sytuacjach wymagających dobrego zarzadzania kryzysem, nabyte doświadczenie i sukcesy w ograniczaniu skutków kryzysów w firmach naszych Klientów, pozwala nam z większy spokojem i wyższą skutecznością pomagać w tak wrażliwym momencie.
    • Kompleksowe rozwiązania – oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od przeprowadzenia szybkiego oraz kompleksowego rozpoznania sytuacji kryzysowej poprze wdrożenie rozwiązań ograniczających rozwój sytuacji kryzysowej i wesprzemy w minimalizacji strat oraz przywrócenia stabilnej sytuacji.
      • Eksperckość w obszarze zarządzania kryzysem – zespół BTLA to doradcy podatkowi, adwokaci i radcowie prawni oraz mulit dyscyplinarni eksperci, których wyróżnia wszechstronne doświadczenie w kryzysowych sytuacjach wymagających wysokich kompetencji, odporności na stres i wielu dobrze poprowadzonych spraw.
      • Indywidualne podejście do klienta – podczas sytuacji kryzysowej towarzyszymy klientom na każdym etapie zarządzania niepożądaną sytuacją, wspierając i skutecznie pomagając w zminimalizować i ograniczyć negatywne skutki.