Negocjacje i mediacje w biznesie

Pomoc przy negocjacjach i mediacjach dla firm

Proces sądowy jest ostatecznością, która zawsze wiąże się z kosztami. Nawet jeśli sprawę wygramy, musimy w nią na początku zainwestować. Jako BTLA zawsze staramy się znaleźć dla Klientów najlepsze rozwiązanie, dlatego jako priorytet traktujemy ugodowe rozwiązanie sporu, tak aby nasi Klienci mogli zajmować się biznesem, a nie toczeniem sporów sądowych. Oferta BTLA obejmuje udział doświadczonych ekspertów w mediacjach i negocjacjach, co pozwala odciążyć Klientów od bieżących problemów i w wielu przypadkach pozwala na wypracowanie kompromisowego rozwiązania – a w efekcie ograniczenia kosztów sporu, a często także zachowanie zdrowych kontaktów pomiędzy zwaśnionymi kontrahentami. 

 

Nasze specjalizacje

Usługi prawne dla firm

Profesjonalne wsparcie w negocjacjach biznesowych

Usługa, która umożliwia przedsiębiorstwom skuteczne prowadzenie rozmów handlowych, zgodnie z najlepszymi praktykami i zasadami prawa. Doradcy z doświadczeniem w negocjacjach mogą pomóc firmie uzyskać korzystne warunki umowy, jednocześnie zabezpieczając jej interesy.

Kompleksowe przeprowadzenie prób polubownego rozwiązania sporu

Usługa, która obejmuje zarządzanie całym procesem rozwiązywania konfliktu poza sądem. Dzięki niej przedsiębiorstwa mogą skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, podczas gdy specjaliści zajmują się negocjacjami, mediacjami i innymi metodami rozwiązywania sporów.

Udział w mediacjach sądowych i pozasądowych

Metoda rozwiązywania konfliktów, która pomaga stronach znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony, zamiast angażować się w długotrwałe i kosztowne procesy sądowe. Profesjonalny mediator może pomóc w zaprowadzeniu dialogu, negocjacji i osiągnięciu porozumienia między stronami.