Outsourcing księgowy

Usługi księgowe dla firm

Księgowość jest najlepszym miejscem do korzystania z nowoczesnych technologii, dlatego w usłudze księgowości dla firm w Kancelarii BTLA łączymy nowoczesne technologie, sprawdzone procesy oraz wiedzę i doświadczenie. Wszystko po to, by klienci powierzający nam swoje usługi, mieli pewność, że są zarządzane w sposób kompleksowy. Jako lider w swojej branży, staramy się oferować najbardziej smart usługi księgowe, spełniające wymagania stawianie przez przedsiębiorców oraz stale zmieniające się realia biznesowe. Świadczymy usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek akcyjnych i podmiotów notowanych na GPW. Obsługujemy także grupy kapitałowe i międzynarodowe korporacje o złożonych i wielooddziałowych strukturach organizacyjnych.

Jak BTLA w ramach usługi księgowości pomoże twojej firmie?

 • zapewnimy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz nadzór księgowy,
 • wesprzemy w ramach doradztwa i obsługi podatkowej,
 • zapewnimy sprawozdawczość finansową i raportowanie zarządcze,
 • dostarczymy obsługę płatności i rachunków bankowych,
 • zapewnimy skalowalne systemowe rozwiązania, automatyzujące procesy księgowe, m.in. elektroniczny obieg dokumentów, e-sprawozdania i e-teczki osobowe,
 • pomożemy, doradzimy prawnie i podatkowo w zakresie prowadzonej działalności,
 • zapewnimy aktualizację obowiązkowych danych w urzędzie skarbowym oraz ZUS,
 • reprezentujemy Klienta przed urzędem skarbowym, ZUS i urzędem statystycznym oraz udzielimy wszelkich wyjaśnień organom kontrolnym,
 • zapewnimy dodatkowo w usłudze księgowości w Kancelarii BTLA m.in. księgowanie dokumentów codziennie, dostępność zaksięgowanych dokumentów online, możemy otrzymywać dokumenty bezpośrednio od kontrahentów, możemy wystawiać i wysyłać faktury do Państwa kontrahentów, obsługa księgowa firmy może odbywać się w naszym systemie księgowym lub Klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usługi księgowej kancelarii BTLA?

Nowoczesna księgowość oraz związane z nią nowoczesne narzędzia to przyszłość, Kancelaria BTLA zapewnią nowoczesną usługę księgowości, która wspiera firmy, a nie jest uciążliwym obowiązkiem. Współpraca w ramach naszej usługi księgowości pozwala twojej firmie na redukcję pracochłonności i kosztów osobowych związanych z prowadzeniem księgowości, obliczaniem podatków i rozliczeniami pracowniczymi, minimalizuje ryzyka nieznajomości przepisów podatkowych czy też ich niewłaściwej interpretacji, daje możliwości oszczędności podatkowych, jakie zostaną zidentyfikowane, a przede wszystkim daje profesjonalną pomoc z nastawieniem na długofalową współpracę i osiąganie wspólnych korzyści. Skorzystanie z usługi księgowej Kancelarii BTLA daje nowe spojrzenie na Państwa sprawy księgowe i podatkowe wsparte ugruntowaną wiedzą i znajomością praktycznych zagadnień.

  Co wyróżnia nasze usługi księgowe?

  • Skuteczność i efektywne wykonanie – wspieramy wielu naszych Klientów w niełatwym obszarze księgowości, nierzadko w bardzo trudnych przypadkach wymagających szczególnych kompetencji i co kluczowe uzyskując realne korzyści dla naszych Klientów.
  • Kompleksowe rozwiązania – oferujemy kompleksowe rozwiązania, niezależnie od momentu, w jakim jest firma, w pełni angażujemy się poznanie specyfiki działalności, analizując całościowo wszystkie obszary działalności, aby zaproponować jak najlepsze rozwiązanie księgowe i podatkowe.
   • Eksperckość w obszarze rozliczania inwestycji – zespół BTLA to doradcy podatkowi, adwokaci i radcowie prawni oraz mulit dyscyplinarni eksperci, których wyróżnia efektywne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla naszych Klientów, dogłębna znajomości biznesowej praktyki podparta wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam świadczyć usługi na tak wysokim poziomie. 
   • Indywidualne podejście do klienta – księgowość jest newralgicznym procesem w działalności firmy wymagającym praktycznej wiedzy i umiejętności dostosowania się do specyfiki danego przedsiębiorstwa, dlatego zawsze staramy się dogłębnie przeanalizować sytuację każdej firmy i zaproponować możliwe jak najlepsze indywidualne rozwiązanie, umożliwiające na etapie dalszej współpracy szybkie i efektywne wsparcie w każdej sprawie.